Projekty zakończone

 • Akcja: EDUKACJA 2022

  Akcja: Edukacja to cykl warsztatów we Wrocławskim Teatrze Pantomimy, który jest realizowany z dużym powodzeniem od 2014 roku. Przez blisko 6 lat wzięło w nim udział ponad 5 tysięcy osób. Edycja w sezonie 2021/2022 powoli dobiega końca, a jej zwieńczeniem jest pokaz powarsztatowy w postaci przedstawienia teatralnego pt Schron, którego premiera już 29 czerwca.

  Czytaj więcej about Akcja: EDUKACJA 2022
 • Akcja: EDUKACJA 3.0

  Akcja: EDUKACJA to najważniejszy projekt edukacyjny wrocławskiej pantomimy angażujący w działania warsztatowe i teatralne różne grupy społeczne i wiekowe. Pierwsza edycja A:E ruszyła w pantomimie w 2014 roku, a od tego czasu przeprowadzono blisko 700 warsztatów teatralnych, w których uczestniczyło ponad 4400 osób – dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

  Czytaj więcej about Akcja: EDUKACJA 3.0
 • Akcja: EDUKACJA 2.0

  Akcja: EDUKACJA to najważniejszy projekt edukacyjny wrocławskiej pantomimy. Naszą ofertę regularnie rozbudowujemy od 2014 roku, starając się kreować sytuacje nastawione na teatralne eksperymenty, poszukiwania, zabawę i międzypokoleniowy dialog.

  Czytaj więcej about Akcja: EDUKACJA 2.0
 • Szkoła w mieście

  Wrocławski Teatr Pantomimy bierze udział w programie Szkoła w mieście – edukacyjno-artystycznym projekcie współfinansowanym przez wrocławski Wydział Edukacji. Szkoła w mieście ma na celu wzbogacić ofertę edukacyjną, podnieść poziom uczestnictwa w kulturze oraz jakość nauczania.

  Czytaj więcej about Szkoła w mieście