Oferta biletowa

bilet normalny 801

Standardowy bilet na repertuarowe przedstawienia Teatru.

bilet ulgowy

Bilet ulgowy na przedstawienia przysługuje uczniom, studentom do 26. roku życia, doktorantom, nauczycielom, osobom powyżej 65. roku życia, rencistom, emerytom oraz osobom ze szczególnymi potrzebami po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki.

bilet grupowy

Dla grup liczących co najmniej 10 osób oferujemy atrakcyjne ceny indywidualnych biletów. Zakup biletów odbywa się przez rezerwację mailową bilety@pantomima.wroc.pl lub bezpośredni kontakt telefoniczny. Nie ma możliwości nabycia biletów grupowych przez system sprzedaży biletów online.

bilet płać, ile chcesz

To Ty wybierasz! Za miejsce w ostatnim rzędzie zapłacisz, ile chcesz – 15, 20, 35 lub 45 zł. Bilet do nabycia na przedstawienia z numerowaną widownią (nie obowiązuje podczas przedstawień: Królowa. Baśń podwórkowa oraz Los Mimos).

bilet mecenat

Bilet wspierający działalność artystyczną WTP. Środki ze sprzedaży tego biletu zasilą budżet produkcyjny naszej kolejnej premiery. Wartość biletu mecenatu to wysokość realnych kosztów prezentacji jednego przedstawiania — wynosi ona 100 zł (są to uśrednione koszty wystawienia przedstawienia podzielone przez liczbę miejsc na widowni).

 

bilet voucher

„Tabula rasa” wśród biletów. Idealny zarówno na prezent. Do nabycia jedynie w kasie Teatru. Voucher można wymienić na bilet na dowolne przedstawienie w repertuarze, z wyjątkiem premier. Ważny do końca roku kalendarzowego.