PantoZIN

PantoZIN powstał z idei włączenia widzów naszego Teatru do twórczego podejmowania tematów związanych z repertuarowymi premierami. To przestrzeń dla artystów, malarzy, pisarzy, poetów, grafików i wszystkich tych, którzy w kreatywny sposób chcą ZINterpretować temat wydania. PantoZIN ukazuje się w nakładzie 1 tysiąca egzemplarzy, które dystrybuowane są we wrocławskich kawiarniach, bibliotekach, instytucjach kultury i innych miejscach spotkań wrocławian. 

PantoZIN dostępny jest również w wersji elektronicznej. Zapraszamy do lektury!

Zin 1 okładka cytat

PantoZIN #1 „‬...przychodzi o zmierzchu" | luty 2023

 

Pierwszy numer PantoZINa towarzyszył premierze przedstawienia „Niepokój przychodzi o zmierzchu" w reż. Małgorzaty Wdowik na podstawie książki Marieke Lucasa Rijnevelda.

 

Pobierz

zin2 okładka mała

PantoZIN #2 ‬„Szczyt wszystkiego" | maj 2023

 

Drugi numer PantoZINa towarzyszył premierze przedstawienia „Symfonia alpejska. Thriller spirytystyczno-pantomimiczny inspirowany postacią Wandy Rutkiewicz z muzyką Ryszarda Straussa" w reż. Cezarego Tomaszewskiego.

 

Pobierz

PantoZIN Wszystko gra?

PantoZIN wydanie specjalne „Wszystko gra?" | grudzień 2023

 

Wydanie specjalne PantoZINa powstało w ramach kampanii społecznej „‬Wszystko gra?" zainicjowanej przez STUDIO teatrgaleria, Fundację OFF School, Fundację Można Zwariować i Firmę szkoleniową Nowe Motywacje, a której jest zachęcenie mieszkańców i mieszkanek Polski do korzystania z oferty kulturalnej jako remedium na pogarszającą się kondycję psychiczną społeczeństwa. 

 

Pobierz

PantoZIN 3 And the winner is...

PantoZIN #3 ‬„And the winner is..." | kwiecień 2024

 

Trzeci numer PantoZINa towarzyszył premierze przedstawienia „Czyż nie dobija się koni?" w reż. Radosława Rychcika.

 

Pobierz

PantoZIN Etiuda rewolucyjna

PantoZIN #4 ‬„Etiuda rewolucyjna" | maj 2024

Czwarty numer PantoZINa towarzyszył premierze przedstawienia „I love Chopin" w reż. Jędrzeja Piaskowskiego i dram. Huberta Sulimy.

 

Pobierz