Od stóp do głów

warsztaty
Kinga Górska fot. Justyna Andrzejewska

Fot. Justyna Andrzejewska

Warsztat adresowany jest do dzieci i ich bliskich dorosłych. Celem tego spotkania jest uwrażliwienie na wielozmysłową obecność w ciele i nawiązanie wyjątkowej relacji między dziećmi, a ich opiekunami. Warsztat ten zapewni bezpieczną i inspirującą przestrzeń do wspólnego doświadczania, słuchania siebie i nawiązywania kontaktu z ciałem, będąc razem, obok siebie, w relacji, tu i teraz.

17 września, Sala prób Wrocławskiego Teatru Pantomimy (al. Dębowa 16)

godz. 12:30-13:30, limit osób: 10, warsztaty skierowane dla uczestników w wieku 1-2 lata

godz. 14:00-15:00, limit osób: 10, warsztaty skierowane dla uczestników w wieku 3-4 lata

Prowadząca:

Kinga Górska fot. Justyna Andrzejewska

Fot. Justyna Andrzejewska

Kinga Górska - pedagożka, tancerka, choreografka, animatorka kultury, trenerka personalna i instruktorka pilates. Ukończyła kursy: Montessori Dance Guide, Animal Kids Yoga, Ruch rozwijający wg Weroniki Sherborne, Jak kreatywnie uczyć dzieci jogi, Logosensoryka®, Terapia Tańcem i Ruchem.

Od 2015 w Lubuskim Teatrze zajmuje się promocją spektakli, asystuje reżyserom, tworzy i współrealizuje program edukacyjny (półkolonie artystyczne, Laboratorium bajek). Tworzy długoterminowe projekty z zakresu edukacji kulturalnej (w ramach konkursów MKiDN: “Laboratorium Twórcze LT”). Współtworzyła ruch sceniczny i choreografie w spektaklach: „Bestia”, „Księżniczka na opak wywrócona” i „Zielony Gil”. W 2017 roku wykładała Ruch w teatrze na Wydziale Pedagogiki, Psychologii i Socjologii – Zakład Animacji Kultury i Andragogiki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Prowadzi warsztaty taneczno-ruchowe, artystyczne, sensoryczne, jogę dla dzieci, pilates dla mam z dziećmi. W swojej pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi koncentruje się na pogłębianiu świadomości własnego ciała, odkrywając jego możliwości i ograniczenia.

Wspólnie z grupą poszukuje indywidualnego języka ruchu, wykorzystując do tego technikę tańca współczesnego, improwizację, elementy tańca klasycznego, pracę z obrazami mentalnymi oraz ekspresję ciała. Mama czteroletniej Liwii i rocznej Róży.

Zobacz więcej o: