Warsztaty fotografii teatralnej

Warsztaty z fotografii teatralnej z Natalią Kabanow od marca w Pantomimie

Marcowa oferta edukacyjna we Wrocławskim Teatrze Pantomimy obfituje w szereg zajęć: teatralnych, muzycznych, z krytyki, a dodatkowo od poniedziałku 20 lutego uruchomione zostaną zapisy na warsztaty z fotografii teatralnej, które poprowadzi ceniona polska artystka — Natalia Kabanow.

O zajęciach z Natalią:

Jak za pomocą aparatu oddać dramaturgię ruchu, uchwycić ładunek emocjonalny sceny, czy zaprezentować charakter postaci? Oprócz teorii i tajników pracy fotografa teatralnego, duża część zajęć przewiduje przede wszystkim ćwiczenia praktyczne. Uczestnicy zajęć swoje umiejętności będą ćwiczyć i sprawdzać podczas prób zespołu aktorskiego WTP, prób medialnych do repertuarowych premier Teatru oraz podczas warsztatów i pokazów Grupy Otwartej. Z prac uczestników powstanie wystawa powarsztatowa.

Pełna informacja o warsztatach: https://pantomima.wroc.pl/edukacja/warsztaty-teatralne/fotografia-teatr…

warsztaty foto prowadząca

Fot. Joanna Grzybek

Natalia Kabanow — absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego, dyplom obroniła w pracowni grafiki warsztatowej. Fotografka i graficzka, pasjonatka teatru, od kilkunastu lat zawodowo z nim związana. Autorka scenografii do filmu „Made in Poland” Przemysława Wojcieszka. Nominowana do nagrody WARTO, trzykrotna finalistka konkursu Fotografii Teatralnej. Ma na koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jej fotografie i plakaty znalazły się w licznych publikacjach w kraju i za granicą. Pracuje z wieloma twórcami i teatrami w całej Polsce. Od 2016 roku stale współpracuje z Wrocławskim Teatrem Pantomimy.