Publikacja Wrocławskiego Teatru Pantomimy „Teatr swój widzę kuliście” dostępna jest przez najbliższy tydzień w promocyjnej cenie.

„Teatr swój widzę kuliście” wydano w 2016 roku w związku z przypadającą 60 rocznicą powstania wrocławskiej pantomimy. Publikacja, podzielona na segmenty tematyczne, przybliża czytelnikowi zarówno historię pantomimy (artykuł prof. Mirosława Kocura), jak i historię powstania Wrocławskiego Teatru Pantomimy od pierwszego programu do ostatniego przedstawienia Tomaszewskiego „Tragicznych gier” (tekst autorstwa Jolanty Kowalskiej).

Polifoniczny charakter publikacji daje możliwość głębszej wiwisekcji w teatralny świat wrocławskich mimów i twórczość Tomaszewskiego:

Historyjki i anegdotki wymieszane są tu z porządnymi analizami naukowymi. Wspomnienia z suchą faktografią, barwne opisy z krytycznymi uwagami. Czytałem, wertowałem i podkreślałem. Czysta przyjemność. Chociażby ze względu na znajdującą się w książce kolekcję zdjęć. Przede wszystkim Grażyny Wyszomirskiej i Stefana Arczyńskiego. Są doprawdy wspaniałe i wszechobecne, przez co lektura przypomina wolny spacerek po wystawie fotograficznej – pisał Henryk Mazurkiewicz dla teatralny.pl.

Jak zamówić?

Wyślij maila na adres: pantomima@pantomima.wroc.pl podając w tytule „Teatr swój widzę kuliście”, a w treści maila wpisać należy pełne dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres). Do maila dołącz dowód przelewu

Jak opłacić?

Płatności za książkę należy dokonać na konto Teatru:

Alior Bank SA 77 2490 0005 0000 4530 2360 0057

W tytule przelewu wpisując KSIĄŻKA i swoje imię i nazwisko

Jakie są koszty?

Promocyjna cena publikacji w dniach 27 marca – 2 kwietnia 2021 wynosi 20 zł. Koszt wysyłki to 15 zł. Sumę 35 zł należy przelać na konto Bankowe Teatru.

Termin wysyłki:

Wysyłka zamówionych egzemplarzy nastąpi nie później niż 7 kwietnia 2021.