Let's Play! O budowanie marki osobistej z wykorzystaniem metody LEGO® SERIOUS PLAY®

Na warsztacie poRUSZYMY nie tylko aspekty związane z podstawami budowania marki osobistej, czyli przede wszystkim unikatowym storytellingu jako idealnej wizytówki w social media, ale przede wszystkim otworzymy się na grupową pracę z wyobraźnią poprzez metaforę i symbol dzięki... budowaniu i metodzie LEGO® SERIOUS PLAY®!

24 września, godz. 10:00-16:00Sala prób Wrocławskiego Teatru Pantomimy (al. Dębowa 16)

Limit osób: 12, dolna granica wiekowa: 16 lat. 

Prowadząca:

Linda Parys

Linda Parys - współzałożycielka agencji kreatywnej Osobiście, trenerka kreatywności, flow coach, fotografka. Z pasji - instruktorka neuro medytacji i świadomego odpoczynku. Trenerka LEGO® SERIOUS PLAY®.

Zajmuje się budowaniem holistycznych strategii marek osobistych oraz stanem przepływu, czyli odnajdywaniem flow zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Podstawą jej pracy są 4 filary - kompleksowe podejście do brandingu, nasz wellbeing, czyli świadomy odpoczynek, kreatywność i flow, oraz playfulness, czyli doświadczanie i pasja we wszystkim, co robimy. Dzięki temu wszelkie nasze działania są autentyczne i zgodne z naszymi wartościami i zwyczajnie sprawiają radość i satysfakcję!

Kreatywność to dla niej domena nas wszystkich, niezależnie od branży. To pomost pomiędzy tym co czujemy a robimy.