Zgłoś swoją pracę do wydania specjalnego PantoZINa!

Następny PantoZIN ukaże się pod hasłem WSZYSTKO GRA?. Wydanie specjalne towarzyszy tym razem nie premierze, a kampanii społecznej pod tym samym tytułem. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 28 lipca!

 

Celem kampanii społecznej „Wszystko gra?” jest zachęcenie Polek i Polaków do korzystania z oferty kulturalnej jako remedium na pogarszającą się kondycję psychiczną społeczeństwa. Kampania wystartowała w Światowy Dzień Walki z Depresją i ma charakter ogólnopolski. Jej inicjatorami są: STUDIO teatrgaleria, Fundacja Off School, Fundacja Można Zwariować i Nowe Motywacje.

 

Jak zawsze, do współtworzenia numeru zapraszamy Was - widzów! Opowiedzcie nam o czym dla Was jest hasło WSZYSTKO GRA?. Zgłoszenia w dowolnej formie: tekstowej, wizualnej, muzycznej, interdyscyplinarnej itd. przesyłajcie na adres mailowy: sylwia.wanot@pantomima.wroc.pl. Czekamy do 28 lipca! Autorzy wybranych prac otrzymają 200 zł brutto. Wydanie specjalne PantoZINA ukaże się w nakładzie tysiąca sztuk, a także w formie elektronicznej.

Więcej informacji, jak również dwa poprzednie numery dostępne są w zakładce PantoZIN.

 

Pantozin wydanie specjalne wszystko gra

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura - Interwencje. Edycja 2023