PANTO TAŃCZY: marzenia. Potańcówka w Ogrodzie

Tańczymy i chcemy porwać Was do tańca. Zapraszamy na potańcówkę, która tym razem odbędzie się na naszej Scenie Letniej — w teatralnym Ogrodzie.

PANTO TAŃCZY to program teatralno-taneczny, wyrastający z idei potańcówek. Miał premierę 8 marca w Piekarni, a teraz postanowiliśmy przenieść go do naszego Ogrodu przy alei Dębowej 16.

Taniec jest najbardziej dostępną, naturalną i kulturotwórczą formą aktywności. Nikt tego nie wymyślił, a każdy to robi. Taniec to też doskonały, dostępny dla każdego, sposób na wyrażanie uczuć i emocji - mówi Agnieszka Charkot, dyrektorka Wrocławskiego Teatru Pantomimy.

20 maja otwieramy Scenę Letnią, czyli właśnie nasz Ogród, gdzie chcemy pokazać na nowe odsłony niektórych naszych spektakli. Planujemy też warsztaty, spotkania, wspólny relaks i tańce. Na dzień otwarcia zaplanowaliśmy szereg wydarzeń, których zwieńczeniem będzie wieczorna potańcówka.

W bajkowej przestrzeni naszego Ogrodu przygotowaliśmy program „Marzenia" w plenerowej odsłonie. Towarzyszy nam gość specjalny Draq Queen Twoja Stara.

Bilety na wydarzenie do kupienia tutaj.

PANTO TAŃCZY: marzenia

kreacja zbiorowa zespołu aktorskiego Wrocławskiego Teatru Pantomimy

Ogród. Scena Letnia

20 maja 2023

godz. 20

PANTO TAŃCZY 20 MAJA 2023
Zobacz więcej o: