Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza po wakacyjnej przerwie!

Pierwsze przedstawienia w nowym sezonie artystycznym Zespół Pantomimy zagra gościnnie – 30 sierpnia Hydrokosmos w reżyserii Konrada Dworakowskiego w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie, Szkołę błaznów w reżyserii Zbigniewa Szymczyka 15 września podczas 8. Festiwalu Teatralnego InQbator w Ostrołęce.

We Wrocławiu spektakle WTP można będzie zobaczyć na Scenie na Świebodzkim – Pustka. Pustynia. Nic. w reżyserii Leszka Bzdyla – 22-24 września, BATORY trans w reżyserii Martyny Majewskiej – 30 września i 1 października, Szkoła błaznów w reżyserii Zbigniewa Szymczyka 12-14 października.

W październiku rozpocznie się drugi objazd w ramach projektu Pantomima NOW z przedstawieniem Pustka. Pustynia. Nic. Zielonogórska publiczność będzie mogła zobaczyć spektakl 25 października w Lubuskim Teatrze, natomiast 29 października widzowie z Legnicy w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej.
Szczegółowe informacje o repertuarze TUTAJ

Po wakacyjnej przerwie powracają również warsztaty w ramach projektu Akcja: EDUKACJA 2.0. Tak jak w poprzednim sezonie do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci i rodziców, młodzież i osoby dorosłe, uczniów, nauczycieli i animatorów kultury. Warsztaty w ramach projektu prowadzą aktorzy i pedagodzy WTP. są bezpłatne, decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy harmonogram i dodatkowe informacje dotyczące warsztatów wkrótce na naszej stronie.

Projekt Pantomima NOW realizowany jest we współpracy z IMiT
Projekt Akcja: EDUKACJA 2.0 dofinansowany ze środków MKiDN.