Wrocławski Teatr Lalek i Wrocławski Teatr Pantomimy serdecznie zapraszają dzieci w wieku 9-12 lat do udziału w letnich warsztatach teatralnych w ramach programu Lato w Teatrze – OGRÓD. PRZESTRZEŃ WSPÓLNA.

W ciągu dwóch tygodni między 25.06-7.07.2018 uczestnicy pod opieką artystów i pedagogów wezmą udział w zajęciach ruchowo-pantomimicznych, teatralnych, plastyczno-scenograficznych i ogrodniczych, których tematem będzie OGRÓD. Zajęcia będą się odbywać głównie w plenerze. Towarzyszyć im będą wycieczki do miejskich enklaw zieleni. Efektem działań będzie pokaz finałowy – performans ŚWIĘTO OGRODU w dniu 7.07 w Ogrodzie Staromiejskim.

W trakcie warsztatów będziemy: skakać, tańczyć i bawić się w plenerze. Zrobimy doniczki, grządki i pływające ogrody. Wspólnie zastanowimy się, po co w ogóle nam ogrody w mieście, czy każdy może mieć swój własny ogród i jak to zrobić. Poszukamy także ogrodów w nas samych i pomyślimy, jak możemy je pielęgnować.

Zajęcia z dziećmi poprowadzą: Agnieszka Charkot i Piotr Soroka (Wrocławski Teatr Pantomimy), Kamila Kamińska (Uniwersytet Wrocławski) oraz Katarzyna Krajewska i Elżbieta Huculak (Wrocławski Teatr Lalek).

Udział w warsztatach jest nieodpłatny.

Chętnych do udziału w warsztatach prosimy o wypowiedź artystyczną w dowolnej formie (tekstowej, plastycznej, foto lub video) na temat „Ja w ogrodzie, ogród we mnie”.
Na zgłoszenia zawierające:
1) podpisaną zgodę na uczestnictwo w warsztatach wraz z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku (pobierz plik)
2) wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy (pobierz plik )
3) podpisany regulamin (pobierz plik )
czekamy do 8 czerwca 2018 r. pod adresem:

Wrocławski Teatr Lalek/ pl. Teatralny 4/ 50-051 Wrocław/ z dopiskiem: „Lato w Teatrze+” lub w formie elektronicznej na adres: sylwia.gorzak@teatrlalek.wroclaw.pl

Uwaga: nie decyduje data stempla pocztowego! Sugerujemy osobiste lub mailowe dostarczenia prac.
Lista uczestników warsztatów zostanie opublikowana na stronie internetowej Teatru do dnia 12 czerwca 2018 r.

Wszelkich informacji dotyczących warsztatów udziela:
Sylwia Gorzak- Koordynatorka Projektu
E: sylwia.gorzak@teatrlalek.wroclaw.pl
T: 71 335 49 08