Trwają próby do pierwszej premiery w nowym sezonie teatralnym. Przedstawienie Gdzie jest miłość? w reżyserii Agnieszki Kulińskiej będzie można zobaczyć na Scenie na Świebodzkim już 4 grudnia.

Gdzie jest miłość? to przedstawienie pantomimiczne dla najmłodszych widzów od 1 do 6 lat, w którym podejmujemy jedno z najważniejszych pytań – gdzie jest najpotężniejsze uczucie świata?
Próby znalezienia odpowiedzi na to pytanie podejmie się Pierrot, bohater o dużych i smutnych oczach. Spotka na swojej drodze Pajacyka, Lalkę, Ptaka, Kota; wszystkim pomoże w potrzebie, wesprze, rozwiąże problemy. Ale czy uda mu się odpowiedzieć na nurtujące go pytanie?
Gdzie jest miłość? to przedstawienie o odkrywaniu miłości w prostych zdarzeniach dnia codziennego, w przejawach życzliwości, w trosce o innych i… siebie samego.

Integralną częścią przedstawienia są warsztaty, na które zapraszamy od razu po przedstawieniu.
————-
Scenariusz: Agnieszka Kulińska i Mateusz Kowalski
Reżyseria: Agnieszka Kulińska
Scenografia: Mateusz Kowalski
Kostiumy: Monika Rostecka
Muzyka: Rafał Kowal
Wizualizacje: Szymon Tomczyk

Obsada:
Pierrot – Krzysztof Szczepańczyk
Lalka – Sandra Kromer-Gorzelewska
Kot – Agnieszka Charkot
Ptak – Agnieszka Kulińska
Pajacyk – Mateusz Kowalski

Czas trwania przedstawienia i warsztatów 1h

Premiera 4. grudnia 2016, godz. 17:00
Kolejne przedstawienia: 6 grudnia, godz. 11:00 i 17:00; 7, 8 grudnia, godz. 11:00
Rezerwacje biletów: a.paluch@pantomima.wroc.pl, 71/337 21 03
Więcej informacji www.pantomima.wroc.pl
Przedstawienie dofinansowano ze środków MKiDN.

Niezbędnik opiekuna najnaja
Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
Gdzie jest miłość? to pierwsza nasza realizacja dla najmłodszych widzów. Być może będziemy więc w podobnej sytuacji co Wy – lekko zestresowani sytuacją teatralnego debiutu.
Jesteśmy świadomi, że pierwsza wizyta w teatrze z maluchem może być lekko stresująca, bo nie do końca możemy być pewni reakcji naszego najnaja na to, co za chwilę się wydarzy. Dlatego prosimy Was bardzo, abyście się tym w ogóle nie denerwowali, ponieważ my jesteśmy dla Was i dla Waszych dzieci. Poniżej przygotowaliśmy kilka wskazówek, które, mamy nadzieję, pomogą Wam spokojnie przygotować się do wizyty w teatrze.
• Przedstawienie odbywa się w kameralnej i bezpiecznej przestrzeni.
• Prosimy Was, abyście przyszyli do teatru co najmniej 10-15 minut przed przedstawieniem. Będziecie mieć wtedy czas, aby zapoznać się i oswoić z nową przestrzenią.
• W teatrze będzie dla Was przygotowany kącik zabaw i toaleta z przewijakiem.
• Pamiętajcie, że w przestrzeń spektaklu wchodzi się bez butów. Jeżeli nie chcecie poruszać się po podłodze baletowej w skarpetkach, weźcie ze sobą wygodne obuwie zmienne, bądź dodatkowe cieplejsze skarpety.
• Prosimy Was o to, aby w trakcie przedstawienia nie jeść i nie pić. Przedstawienia dla najnajów nie są długie. Wyjątkiem są maluchy karmione piersią na żądanie.
• Pamiętajcie, aby nie hamować spontanicznych reakcji dzieci. Nie karćcie, nie uciszajcie. Niech się śmieją, niech gaworzą, niech mówią. Bądźcie świadomi, że jest to dla nich nowa, niecodzienna sytuacja i potrzebują czasu, aby się z nią oswoić. Dodatkowo otrzymują dużo różnorodnych bodźców, z których nie każdy może im się spodobać. My to rozumiemy i absolutnie nie przeszkadza nam to w pracy, jednak prosimy, aby w trakcie spektaklu dzieci nie wchodziły na scenę.
• Gdy Twoje dziecko poczuje jakikolwiek dyskomfort podczas przedstawienia, pamiętaj, że swobodnie możecie wyjść i za chwilę wrócić na widownię. Nie zatrzymuj na siłę dziecka na widowni, jeżeli nie będzie czuło się bezpiecznie.
• Podczas przedstawienia obowiązuje zakaz robienia zdjęć i nagrywania.
• Ze względu na specyficzną, kameralną atmosferę przedstawienia, spóźnieni widzowie nie będą wpuszczani na widownię.
• Rodziców i opiekunów prosimy o wyłączenie telefonów komórkowych.