akcja: EDUKACJA 2.0


 
 

W nowym sezonie teatralnym 2017/18 Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego zaprasza do skorzystania z bogatej oferty edukacyjnej. Bądźcie bliżej Teatru.

Kolejny już sezon Pantomima stawia na edukację teatralną skierowaną do dzieci i ich rodziców, młodzieży, pedagogów i instruktorów teatralnych, dorosłych. Dla każdej z grup przygotowano osobny, spersonalizowany program edukacyjny.

W związku z tym, że wszystkie warsztaty są całkowicie bezpłatne, decyduje kolejność zgłoszeń.


>> GRUPA OTWARTA – zajęcia dla osób od 18 roku życia do… – tutaj nie ma żadnych bez ograniczeń. Dwa razy w tygodniu widzimy się na sali prób Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Poniedziałki i czwartki w godzinach 17.00-19.00 są zarezerwowane całkowicie dla Was. Pracujemy w blokach jedno-, lub dwumiesięcznych. Co to znaczy? Nie później niż po dwóch miesiącach od startu zajęć następuje zmiana pedagoga, czyli co dwa miesiące spotykacie z nowym aktorem, który przygotowuje dla Was autorski plan zajęć.

Zapisy: pio.soroka@gmail.com


>> PIERWSZY DZOWNEK /lekcje teatralne/  – jeżeli jesteś nauczycielem w szkole poza Wrocławiem, ale będącej na terenie Dolnego Śląska, nasi aktorzy mogą przyjechać  Twoich uczniów i przeprowadzić z nimi lekcję teatralną. Ze względu na specyfikę zajęć i dbanie o ich wysoki poziom, w jednej szkole przeprowadzamy 90-minutową lekcję tylko dla jednej klasy! Zajęcia są bezpłatne, nie ponosicie żadnych kosztów.

Zapisy: k.klimek@pantomima.wroc.pl


>> ZAJĘCIA DLA PEDAGOGÓW – jeżeli prowadzisz w szkole zajęcia teatralne i chciałbyś/chciałabyś włączyć w swoje teatralne poszukiwania trochę ruchowej ekspresji, pokazać uczniom, czym jest wrocławska Pantomima – te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Przygotowaliśmy aż 6 bloków warsztatów. Każdy blok zajęć składa się z pięciu spotkań. Możecie wziąć udział w jednym takim bloku, w dwóch, a nawet w sześciu, ponieważ każdy z nich prowadzony będzie przez innego aktora Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Najbliższy blok zajęć odbędzie się w październiku 2017. Terminy następnych warsztatów będziemy podawać z odpowiednim wyprzedzeniem.

Zapisy: a.paluch@pantomima.wroc.pl


>> JUNIORZY – startujemy w październiku 2017. Wracamy do formuły zajęć, która rewelacyjnie sprawdzała się przez ostatnie trzy lata. Rzesza fanów naszego Teatralnego Placu Zabaw zdecydowała – nie ma innej opcji, aby te zajęcia nie znalazły się w naszej ofercie edukacyjnej.

Pytania kierujcie na adres: a.paluch@pantomima.wroc.pl


Więcej informacji odnośnie naszych działań edukacyjnych uzyskacie Państwo bezpośrednio u koordynatorów poszczególnych grup warsztatowych.

akcja: EDUKACJA 2.0 realizowana jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.